Mastech

Mastek Otomotiv Sanayi Tic. Ltd. Sti. 2005 yilinda , genel itibari ile bütün araç gruplarinin (otomobil, kamyon, traktör, otobüs ve içten yanmali motorlara sahip) motor parçalarindan supap gaydi ve supap bagasi imalatina baslamistir. Ürünler bölümünde istediğiniz ürünün teknik özelliklerine bakabilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sürekli güncellenen web sitemizden firmamız ve ürünlerimiz ile ilgili yeni bilgilere sahip olabilirsiniz. Online destek bölümünden mail atabilir ve messenger yolu ile irtibata geçebilirsiniz.

Gün geçtikçe imalat kapasitesini, kurumsal yapilanmasini, profesyonel hizmet anlayisini genisleterek bu alanda ilk 2 firma arasina girmeyi hedeflemektedir. Geniş üretim kapasitesini, alanında deneyimli personel kadrosuyla kaliteli ve standartlara uygun hizmet verebilmek için kendini yenileyen firmamız kurumsal çalışmalara verdiği önemle hedefini bir çıta daha yükseltmiştir.

15 yillik bir tecrübe ile üstün nitelikli ve kaliteli ürünler üretmek ve bu kalite anlayisi sayesinde 5 ülkeye ihracat yapar ve gerek yurtiçinde gerekse yurtdisinda aranilan bir marka haline gelmeyi başaran firmamız yeni hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir..

 
 
© Tüm Hakları Saklıdır.   Design By Mormedya
NFevzi Çakmak Mah. Kudüs Cad. Giysan Sanayi Sitesi No:12 Karatay / KONYA / TURKEY